Відгуки

Юридичні послуги та консультація адвоката по кредитних спорах, сімейних справах, банкрутство

На цій сторінці Ви можете ознайомитися з відгуками, які залишають задоволені нашими послугами клієнти. Частина відгуків взята з інших ресурсів, оскільки ми ведемо активну діяльність і прагнемо не лише в особистих консультаціях допомагати людям, але й через спілкування на форумах. Ви також маєте можливість відставити відгук про нашу роботу, за що наша компанія буде Вам дуже вдячна, після чого ми її обов’язково опублікуємо.

Ірина 1990

Хочу подякувати за виграний суд по знесенню виконавчого напису по велфін , а також за доброту і щирість. Знаю,що маю ще багато впереді ,але з таким юристом мені нічого не страшно. Ви супер!!!!

Svetlaya

Благодарю Yuristo2020 за отличную работу! Знаю,что ещё предстоит обращаться и я сделаю это с удовольствием! Теперь буду бороться с теми,кто хочет с меня вытянуть последнее. Жаль,что раньше я не знала о форуме, сколько бы ошибок не наделали.

Arnika77

Мне потребовалась консультация. Мало того, что она была бесплатной, так еще и длительностью 40 минут. Начали сотрудничество по отмене исполнительной надписи нотариуса. Возлагаю большие надежды на благополучный исход нашего дела. Какие будет результаты обязательно напишу. Спасибо!!!!

Vaska

обращался к юристу по суду с приватбанком.
с изначальной сумы 120 тысяч, суд присудил только тело кредита 6 тысяч.
результатом довольный. пока апеляцию банк не подавал

Марина Лявинець

Працювала з Yuristo2020 по знесенню напису Таліон Плюс. Заяву на забезпечення задовольнили відразу, рішення в мою користь, чекаю коли вступить в силу))

Kroxa

В этой теме я хочу поблагодарить Yuristo2020. Работаю я с Надеждой с лета. Это очень открытый и отзывчивый человек. Она всегда на связи и всегда рада помочь и поддержать. Все делает быстро и всегда входит в положения клиента. Надежда спасибо Вам большое за все что вы для меня сделали и делаете. Спасибо за то что поверили мне. Без Вас я не знаю что я бы делала. Вы лучшая !!!

Ксюн

Я також вдячна Надії і рекомендую.Вона допомогла знести виконавчий напис по кредит плюс і повернути кошти,які вже 2 міс вираховували із зп.

Ленчик77

Сразу с ближайшей зарплаты…У меня только раз успели вычесть и я быстренько в суд . Обращайтесь к Наденьке
Yuristo2020 Только лучшие рекомендациии!!!​

І це далеко не всі відгуки, які ми отримали за час нашої роботи.

Бажаєте залишити відгук, заповніть форуму нижче, напишіть відгук та надішліть його нам. Ми, у свою чергу, опублікуємо його на цій сторінці.

Також, будемо вдячні, якщо ставите відгук про нашу роботу на форумі “АнтиКоллектор”

Залишити відгук: