Про нас

Юридичні послуги та консультація адвоката по кредитних спорах, сімейних справах, банкрутство

Багато позичальників, зіткнувшись із труднощами оплати кредиту або повною відсутністю такої можливості, звертаються за допомогою до невідомих компаній. Часто такі компанії є сумнівними. Багато хто з них позиціонує себе помічниками у вирішенні проблем, пов’язаних із кредитами в мікрофінансових організаціях чи банках.

Як виникають такі проблеми – єдиної відповіді немає і бути не може. І не має значення сама поява проблеми на стадії, коли вже “пізно пити Боржомі” і настав час озброюватися знаннями і захищати себе по всіх фронтах і флангах. Дуже важливо при виборі партнера не помилитися і не посилити ситуацію, яку при грамотному юридичному підході можна виправити і якщо не повернути на користь позичальника, то як мінімум відбитися від атаки банку або фінансової компанії і не залишитися з кредитами, що висять на Вас. Але що робити і як правильно вчинити? Що ми можемо запропонувати?

Ми у свою чергу не обіцяємо вирішити всі Ваші проблеми та закрити кредити.

Але ми допоможемо:

  • Надамо допомогу у суді. Наприклад, у разі подання на вас позову до суду від мікрофінансової організації чи банку.
  • Скасуємо виконавчий напис.
  • Проконсультуємо, як краще поводитися в тому чи іншому випадку.
  • Надамо якісні юридичні послуги

Як бути із кредитами?

У будь-якій, здавалося б навіть найскладнішій ситуації, безумовно, є вихід. Так, кредити несуть багато неприємностей, починаючи від суттєвого фінансового навантаження на позичальника та закінчуючи неприємностями у плані так званого стягнення. Дзвінки колекторів вам, оточенню, родичам – незаконні в принципі. Припинити їх, на превеликий жаль, не так просто, але можна зробити все для повного усунення причини – кредиту.

Кожен обирає свій шлях вирішення такого питання. Одним зручніше домовиться з мікрофінансовою компанією або банком на максимально вигідні умови погашення, іншим приємніший варіант поборотися в суді і відстояти свої права, які часто порушуються фінансовими компаніями і банками.

Не забувайте просту істину: “скупий платить двічі”. Тому ми пропонуємо скористатися нашими послугами, а не звертатися до сумнівних організацій. Ми цінуємо свою репутацію!

Про нашу роботу є відгуки на форумі “АнтиКоллектор”. Також, на ньому є і наш профіль.